Kompaktowa kamera POV HD z rozszerzonymi funkcjami zdalnego sterowania i zaawansowanymi rozwiązaniami HDR

Uniwersalna i lekka kamera HD HDC-P31 doskonale sprawdzi się w studiu i obiekcie sakralnym, na imprezie sportowej, a także jako sprzęt w ofercie wypożyczalni. Można ją zamontować w trudno dostępnym miejscu, na kranie, szynie lub w systemie zrobotyzowanym. System trzech przetworników CMOS typu 2/3" z globalną migawką odznacza się lepszymi właściwościami optycznymi, dużą czułością i niskim poziomem szumów. Kamera jest pomyślana jako integralny element ekosystemu firmy Sony opartego na serii HDC. Zapewnia tak samo wysoką jakość obrazu i pozwala stosować te same metody pracy, ale jako produkt POV ma mniejsze wymiary.

Rozszerzone funkcje zdalnego sterowania
Zdalny dostęp przez system obsługi oparty na sieci www(*1) daje możliwość wybierania ustawień w menu, monitorowania stanu, opisywania plików i aktualizowania wewnętrznego oprogramowania, nawet gdy kamera jest zainstalowana w trudno dostępnym miejscu. Zdalnie można też regulować odległość między obsługiwanym obiektywem(*2) a płaszczyzną ogniskowania, używając głównego modułu sterującego (MSU) lub panelu zdalnego sterowania (RCP) Sony. Funkcja lampek kontrolnych (tally) IP zapewnia elastyczność przy łączeniu przewodem sieciowym na większą odległość. Rozwiązania te pomagają zwiększyć efektywność pracy.

Nowy standard materiałów HD o wysokiej jakości
Kamera HDC-P31 jest oparta na najnowocześniej technologii przetwarzania obrazu firmy Sony. Rejestruje znakomity obraz HD o wyjątkowej czułości, wynoszącej F12/F13(*3), i imponująco niskim poziomie szumów: 62 dB. Zastosowanie jednakowych technologii CMOS zapewnia spójność obrazu z innymi kamerami Sony z serii HDC i pozwala tak samo organizować pracę. Niewielkie wymiary i waga kamery HDC-P31 rozszerzają zakres zastosowań w studiu, na imprezach, w obiektach sakralnych, a także podczas zdjęć z trudno dostępnych miejsc: kranu, szyny lub wózka.

Możliwość pracy z materiałami HDR
Kamera HDC-P31 obsługuje materiały HDR dzięki krzywym S-Log3 / HLG i systemowi organizacji pracy Sony SR Live. Umożliwia równoczesną produkcję w standardach HDR i SDR. Obsługa metadanych SR Live osadzonych w sygnale SDI pozwala utrzymać jakość sygnałów HDR i SDR.
Kamera HDC-P31 została zaprojektowana, by zaspokoić rosnące wymagania stawiane produkcjom HDR na całym świecie.

*1 Obsługa zostanie wprowadzona zimą 2020 r.
*2 Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze handlowym lub u przedstawiciela Sony.
*3 F12 przy 1080/59,94p i 720/59,94p. F13 przy 1080/50p i 720/50p


Więcej informacji można znaleźć w naszym sklepie internetowym:

Sony: HDC-P31

https://sklep.studiotech.pl/p,sony-hdcp31,2199,28.html


Zapraszamy!