Lampa Celeb® 850 LED DMX firmy Kino Flo należy do rodziny lamp wypełniających typu LED. Mierząca 114cm x 66cm lampa jest jedną z największych w branży. Daje światło o natężeniu 1251 luksów w odległości 3m, zużywając jedynie 5A (120VAC).

Celeb 850 oferuje trzy menu, jedno „białe” i dwa „kolorowe”. Osoby preferujące pracę z światłem białym mogą używać menu „białego”, które daje dostęp do czterech kanałów sterujących: Dimming, Kelvin i Green/Magenta. Zakres stopni Kelvina jest od 2700K (światło żarowe) do 6500K (światło dzienne).

W menu „kolorowym” zakres stopni Kelvina jest od 2500K (światło żarowe) do 9900K (światło dzienne) i występuje czwarty kanał o nazwie Gel. Kanał Gel zawiera ustawienia wstępnie zdefiniowane przez Kino Flo, takie jak bluescreen i greenscreen, światło sodowe, światło rtęciowe oraz ponad 100 innych dobrze znanych filtrów żelowych do lamp. Ponadto występuje piąty kanał o nazwie Hue Angle oraz szósty, Saturation. Te dwa kanały zachowują się podobnie do tradycyjnego koła barw, w którym światło białe zajmuje środek i kąt barwy określa położenie koloru w przedziale 360 stopni, a nasycenie określa jego ilość. Drugie menu „kolorowe” umożliwia kontrolę poszczególnych składników RGB (red, green, blue). Menu RGB nadaje się doskonale do pracy z wstępnie zdefiniowanymi ustawieniami RGB lub kołami barw za pomocą aplikacji.


Więcej informacji można znaleźć w naszym sklepie internetowym:

Kino Flo: Celeb 850 LED

Zapraszamy!