Do wyczerpania zapasów promocyjnych przy zakupie dwóch akumulatorów CUE-D95 ładowarka VL-2X jest oferowana bezpłatnie.

CUE-D95 to jeden z czterech akumulatorów wchodzących w skład serii CUE. Seria ta na nowo definiuje cenę wysokiej jakości akumulatorów litowo-jonowych. Akumulatory zaprojektowano zgodnie z najbardziej surowymi japońskimi przepisami bezpieczeństwa. Ogniwa są izolowane od siebie za pomocą konstrukcji kołyskowej, a wyjście D-tap umożliwia zasilanie akcesoriów kamerowych. Do trzech początkowych akumulatorów z tej serii dołączył model CUE-D300, zapewniający dłuższy czas pracy i wysoki pobór prądu. Jednak ze względu na swoją pojemność, 286 Wh, nie nadaje się on do przewożenia w samolotach.


Model CUE-D95 spełnia wiele wymagań dzisiejszych profesjonalistów, a mając typową pojemność 98 Wh nie przekracza limitu (100 Wh) narzuconego przez IATA na bagaż podręczny.

VL-2X to idealna ładowarka podróżna. Jest kompaktowa i lekka. Jej zasilacz sieciowy o napięciu 100 ~ 240 V 50 / 60Hz wyposażono w cichy wentylator, nadający się do używania w sypialni hotelowej.


Więcej informacji o obu produktach można znaleźć w naszym sklepie internetowym:

CUE-D95
VL-2X


IDX:
IDX jest wiodącym producentem i dostawcą baterii, ładowarek, nakamerowych lamp LED, bezprzewodowej transmisji wideo HD, zasilaczy i akcesoriów mocujących dla branży telewizyjnej, filmowej i audio. Założona w 1989 roku firma IDX zatrudnia pracowników w Japonii, USA i Europie, aby móc obsługiwać klientów na całym świecie.