Zapraszamy na targi IBC 2019 (Amsterdam, 13-17 września).

Stoisko Studiotech 3.A61

Bezpłatna rejestracja na stronie ibc.org/register - kod firmy Studiotech 6934

Kontakt z naszymi przedstawicielami na targach:

Elwira Machowska emachowska@studiotech.pl +48 505 171 420
Tomasz Frankowski tfrankowski@studiotech.pl +48 512 904 969
Marek Górecki mgorecki@studiotech.pl +48 519 135 515
Krzysztof Narojczyk knarojczyk@studiotech.pl +48 505 171 426
Wojciech Czapski wczapski@studiotech.pl +48 509 132 859
Mariusz Szepietowski mszepietowski@studiotech.pl +48 505 171 421
Andrzej Pawłowski apawlowski@studiotech.pl +48 505 171 418
Aleksandra Sekrecka asekrecka@studiotech.pl +48 505 171 425
Jerzy Listwan jlistwan@studiotech.pl +48 510 069 395
Ewa Kordek ekordek@studiotech.pl +48 512 854 636
Maciej Mikołajczyk mmikolajczyk@studiotech.pl +48 512 904 922