PETERSFIELD, Wielka Brytania 3 listopada 2020 r.

Firmy InSync Technology i FOR-A przedstawiły dzisiaj swój najnowszy konwerter UHD z kompensacją ruchu MCC-4K-A. Urządzenie zostało opracowane przez InSync Technology Ltd. i ma być rozprowadzane wyłącznie przez FOR-A.

W przypadku wydarzeń na żywo produkowanych i dostarczanych w wersji UHD konwersja standardów bez obniżania jakości ma kluczowe znaczenie dla zadowolenia międzynarodowej publiczności. MCC-4K-A to bardzo zaawansowany konwerter liczby klatek z kompensacją ruchu, który spełnia dzisiejsze wymagania przepływu pracy UHD na żywo i zapewnia podstawowe funkcje, takie jak zarządzanie HDR/SDR, obsługa napisów ukrytych i dźwięk wielokanałowy.

MCC-4K-A bazuje na chwalonym konwerterze MCC-4K, wykorzystuje jednak całkowicie nowe algorytmy przewidywania ruchu, które zapewniają dokładniejsze przetwarzanie ruchu oraz doskonałą konwersję liczby klatek. Nowe wyrafinowane narzędzia do konwersji formatów pozwalają osiągać znakomite rezultaty przechodzenia między HD i UHD oraz między SDR i HDR.

„Cieszę się, że mamy kolejny wysokiej jakości produkt w grupie urządzeń FOR-A służących do przetwarzania obrazu” - powiedział Matt Soga, dyrektor generalny działu marketingu FOR-A. „Nasza nieustająca współpraca z InSync Technology wciąż owocuje innowacyjnymi rozwiązaniami na światowym poziomie”.

„Wprowadzanie na rynek urządzeń o takim stopniu innowacyjności jest zarówno ekscytujące, jak i trudne” - powiedział Lee Hunt, szef działu sprzętowego w InSync Technology Ltd. „MCC-4K-A zawdzięcza swoją wydajność wysoko wykwalifikowanemu i oddanemu zespołowi inżynierów w InSync oraz ogromnemu wsparciu i współpracy ze strony FOR-A”.