Firma Canon wprowadziła do oferty nową kamerę, opartą na udanym modelu C500 Mark II.

EOS C300 Mark III jest wyposażona w nową matrycę CMOS Super 35 mm z podwójnym wzmocnieniem (DGO) o zakresie dynamicznym przekraczającym 16 stopni, co umożliwia rejestrowanie obrazu HDR w czasie rzeczywistym. Rozszerzając obszar zastosowania serii Cinema EOS, model EOS C300 Mark III udostępnia wiele formatów nagrywania, ma elastyczną modułową konstrukcję i obsługuje dużą liczbę klatek na sekundę – w tym 120 kl./s w formacie 4K. Dzięki temu kamera sprawdza się nie tylko w przypadku tradycyjnej transmisji i produkcji filmowej. ale także przy tworzeniu materiałów dokumentalnych i korporacyjnych.

Ulepszone przetwarzanie obrazu HDR
Nowa matryca CMOS Super 35 mm z podwójnym wzmocnieniem (DGO) i procesor DIGIC DV7 umożliwiają rejestrowanie tego samego obrazu z dwoma ustawieniami wzmocnienia (wysokie i niskie). Obraz jest łączony w kamerze, co zapewnia wyjątkowo szeroki, ponad 16- stopniowy zakres dynamiczny.

Wyjątkowa skuteczność pracy w słabym świetle
Oprócz wysokiej czułości nowa matryca CMOS DGO ma też mechanizm podwójnego wzmacniania, który zapewnia bardzo wyraźny obraz w warunkach słabego oświetlenia i w przypadku ciemniejszych ujęć.

Wydajne nagrywanie na nośniku wewnętrznym
Kamera umożliwia nagrywanie 12-bitowego obrazu w formacie RAW na nośniku wewnętrznym. Można też nagrywać 10-bitowy obraz XF-AVC 4:2:2 w trybie ALL-I lub Long GOP.

Duża liczba klatek na sekundę w rozdzielczości 4K i 2K
Kamera EOS C300 Mark III obsługuje ciągłe nagrywanie obrazu 4K z szybkością do 120 kl./s w formacie Cinema RAW Light lub 4K XF-AVC, a także do 180 kl./s w formacie 2K (wycinek kadru).

Pionierski autofokus
Podobnie jak model C500 MkII kamera EOS C300 Mark III jest wyposażona w przełomową technologię Dual Pixel CMOS AF firmy Canon, która umożliwia szybką, ciągłą pracę mechanizmu AF, a także w dodatkowe funkcje, takie jak funkcja asystenta ostrości dostępna w przypadku zgodnych obiektywów.

Monitory i wizjery
Zgodność z ekranem dotykowym firmy Canon, wizjerem OLED EVF-V70 oraz modułami rozszerzeń EU-V1 i EU-V2 umożliwia dostosowanie kamery do potrzeb użytkownika.

Wszechstronność i cena
Uniwersalność kamery i jej cena sprawiają, że jest ona atrakcyjnym rozwiązaniem w przypadku konwencjonalnych zastosowań kinematograficznych, szkół filmowych i placówek oświatowych, atakże różnych sektorów transmisji obrazu.


Więcej informacji w naszym sklepie internetowym:
https://sklep.studiotech.pl/p,canon-eos-c300-mark-iii,2139,77.html


Zainteresowanych zakupem zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami:

Ola Sekrecka
tel.: 505 171 425
email: asekrecka@studiotech.pl

Maciej Mikołajczyk
tel.: 512 904 922
email: mmikolajczyk@studiotech.pl