KODER 4K UHD I MULTI-HD DO POŁĄCZONYCH SIECI KOMÓRKOWYCH

PRO460 to najnowsza generacja mobilnego kodera i nadajnika wideo przeznaczona dla producentów wideo na żywo (wydarzenia sportowe, koncerty itp.) oraz profesjonalistów zajmujących się zbieraniem wiadomości, poszukujących wydajnej metody dostarczania wideo z dowolnego miejsca na świecie. Rozwiązanie to, zgodne z 5G, pozwala łączyć produkcję z wielu kamer w jakości HD lub pojedynczej, o jakości 4K UHD, z transmisją o znaczeniu krytycznym.

Dzięki kompaktowej obudowie PRO460 obsługuje najnowszą generację koderów sprzętowych UHD H.265/HEVC, oferując najwyższą jakość wideo przy zoptymalizowanym wykorzystaniu danych i niskim opóźnieniu od punktu początkowego do końcowego (do 0,5 s). W celu zapewnienia zgodności z wdrożoną infrastrukturą nadal jest obsługiwany powszechnie stosowany format H.264/AVC. Innowacyjna konstrukcja umożliwia wiele procesów przepływu kodowania i transmisji z jednego źródła HD dla wiadomości do wielu źródeł HD (do 4) dla sportu, w jednym sygnale 4K UHD, dla zapewnienia obsługi ważnych wydarzeń.

PRO460 zapewnia wszystkie funkcje wymagane dla procesów przepływu produkcji zdalnej lub na miejscu. Po pierwsze, obsługuje idealną synchronizację wideo i synchronizację ruchu ust dla wielu kamer na planie, aby zagwarantować bezproblemowe ich przełączanie i wydajną edycję wideo w zdalnym studiu produkcyjnym. Po drugie, rozwiązanie to umożliwia zdalne sterowanie urządzeniami sieciowymi, takimi jak kamery PTZ i lampki tally.


Więcej informacji można znaleźć w naszym sklepie internetowym:

AVIWEST: PRO360

Zapraszamy!